Keleivių pervežimo ir siuntų gabenimo paslaugų poreikis ypač išaugo Lietuvai įstojus į Europos sąjungą. Laisvesnis judėjimas suteikė žmonėms progų išvykti dažniau pasisvečiuoti pas gimines, atvėrė galimybes mokytis svetur, plėtoti tarptautinį verslą, dėl ko norisi ar būtina daug dažniau vykti į tam tikras šalis. Vienas populiariausių mūsų pervežimo krypčių ir tikslų yra Lietuva Olandija. Čia vykstame reguliariai, tik kas kartą koreguojame optimalų maršrutą pačioje šalyje, pagal tai, į kokią vietą pageidauja važiuoti keleiviai, kur reikia pristatyti siuntinius.

Nyderlandai ne tik gražiu gamtos kraštovaizdžiu apdovanota šalis. Čia aukštas žmonių išsilavinimo lygis, didesnis BVP vienam gyventojui, todėl jaučiamas pragyvenimo skirtumų atotrūkis nuo Lietuvos. Nėra ko stebėtis – ši šalis Europos sąjungoje yra jau nuo 1958 m., ir buvo viena iš sąjungos įkūrėjų, turėjusių stiprią ekonominę reikšmę visai Europai. Išplėtota laivyba, žvejyba, žemės ūkis bei naftos perdirbimo, chemijos, maisto pramonės lemia stiprią Olandijos finansinę ir ekonominę padėtį, taip pat šalyje didelis dėmesys skiriamas paslaugų sektoriui. Nedirbančiųjų procentas taip kelis kartus mažesnis nei Lietuvoje. Olandija su Belgija ir Liuksemburgu priklauso Beniliukso sąjungai. Šios sąjungos šalys narės mena senųjų Nyderlandų karalystės krašto istoriją, su daugybe slėpinių, tam metui būdingais architektūros, meno kūriniais, pasižymi aukštu pragyvenimo lygiu, todėl traukia žmones ne tik pakeliauti po šalį, bet ir pasilikti kurti gyvenimą čia.

Reaguodama į tokią paklausą mūsų įmonė į Olandiją vykdo reguliarius pervežimus, rūpinasi keleivių ir siuntinių saugumu, todėl kelionių metu klientai, jų bagažas ir įdėti siuntiniai, kroviniai yra apdrausti. Nepriklausomai nuo to, ar į Olandiją vykstate kelioms dienoms pasisvečiuoti pas gimines, draugus, susipažinti su šia šalimi, jos kultūra ir pasiimate tik nedidelę kelioninę rankinę, ar planuojate būti kelis mėnesius ir su savimi norite vežtis didelį lagaminą ar porą, kelionės kaina nesikeičia. Priešingai nei keliaujant lėktuvu mes neribojame bagažo svorio, nebent norite siųsti itin didelį krovinį, kadangi šiuos vežame iki 1 t. svorio. Keleivius ir siuntinius, krovinius gabename nuo iki su klientais sutartų vietų. Tai suteikia galimybę nevarginti giminaičių dėl pasitikimo ar nesukti galvos dėl papildomo transporto, kaip nusigauti reikiamu adresu, kas užtruks nemažai laiko, jei toje šalyje ar tam tikrame jos mieste lankotės pirmą kartą.

Suprantame, kad kelionės bet kokiu atveju šiek tiek vargina, todėl stengiamės užtikrinti greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą visos kelionės metu, jog į vietą atvyktumėte kiek galima mažiau pavargę. Vežame naujais 2014 – 2015 m. ekonomiškais mikroautobusais, kurie naudoja mažiau kuro nei senesnių metų gamybos automobiliai, todėl galime pasiūlyti pigesnes keliones negu kiti vežėjai. Taip mažiau teršiame gamtą, prisidedame prie aplinkos saugojimo. Nauji automobiliai saugesni, mažėja tikimybė, jog dėl jo gedimų kelyje gali nutikti nelaimingas atsitikimas. Kelionės mūsų autobusu neprailgsta, kadangi čia sumontuota garso ir vaizdo aparatūra, galima individualiai reguliuoti prie sėdynių esančius kondicionierius ir autonominio šildymo sistemas. Taigi, klientams siūlome ne vien tik patogias sėdynes, bet komfortabilią kelionės visumą. Keleivių saugumą ir patogumą siekia užtikrinti profesionalūs, patyrę vairuotojai-ekspeditoriai.

Keleivius, siuntas ir krovinius Lietuva Olandija vežame lyginėmis savaitės dienomis: kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį. Norimą datą pravartu rezervuoti jau anksčiau, tuomet būsite užtikrinti, jog reikiamu metu Jūs ar siuntinys bus ten, kur turi būti. Iš vienos vietos važiuojančioms grupėms suteikiame galimybę pasirinkti pageidaujamą išvykimo dieną.